فروش آنلاین بلیط هواپیما و فروش آنلاین هتل خارجی | سفرنیک

null

null

پروازهای سفرنیک

سفرنیک  پرواز به سرتاسر جهان را امکان پذیر کرده است با یک جستجوی ساده می توانید بدون محدودیت هر شرکت هواپیمایی که مناسب سفرتان است را انتخاب کنید و از طریق کارتهای عضو شتاب نسبت به خریداری بلیت آنها اقدام نمایید و مطمئن باشید که بهترین و ارزانترین پرواز ممکن را خریداری کرده اید .

اما چه پروازهایی برروی سفرنیک موجود است !

به طور کلی در خصوص جابجایی مسافر در حمل و نقل هوایی ، خطوط هوایی به دو دسته Legacy Career (عضو IATA) و Low Cost Career تقسیم می شوند .

Legacy Career   ، همان ایرلاین های معروفی است که اکثرا با نامهای آنها آشنا هستیم مانند : ایران ایر – ماهان- لوفتهانزا - امارات – ترکیش  و ......

این دسته از ایرلاین ها به طور معمول دارای صندلیهای ( Economy-First – Business  ) یا  سرویس غذایی رایگان ، وسایل سرگرمی یا حمل بار رایگان می باشند که براساس قوانین در اختیار مسافر قرار می دهند.

Low Cost Career  ، ایرلاین هایی هستند که به جهت کاهش هزینه سفر بوجود آمده و خدمات خود را ارزانتر از Legacy Career   در اختیار مسافرین قرار می دهند این دسته از ایرلاین ها معمولا دارای سرویس غذایی رایگان یا حمل بار رایگان نیستند .

به طور مثال خطوط هوایی Virgin America-Easyjet-Flybe-Germanwings- Vueling- Ryanair- JetBlue جزو خطوط هوایی ارزان قیمت دسته بندی می شوند.

 

سفرنیک سهولت خرید بلیت تمام خطوط هوایی موجود را برای شما عزیزان فراهم نموده است . 

موارد مرتبط

0 نظر
نوشتن نظر