فروش آنلاین بلیط هواپیما و فروش آنلاین هتل خارجی | سفرنیک

1394/12/01 03:00:00

پروازهای سفرنیک

سفرنیک  پرواز به سرتاسر جهان را امکان پذیر کرده است با یک جستجوی ساده می توانید بدون محدودیت هر شرکت هواپیمایی که مناسب سفرتان است را انتخاب کنید و از طریق کارتهای عضو شتاب نسبت به خریداری بلیت آنها اقدام نمایید و مطمئن باشید که بهترین و ارزانترین پرواز ممکن را خریداری کرده اید .

اما چه پروازهایی برروی سفرنیک موجود است !

به طور کلی در خصوص جابجایی مسافر در حمل و نقل هوایی ، خطوط هوایی به دو دسته Legacy Career (عضو IATA) و Low Cost Career تقسیم می شوند .

Legacy Career   ، همان ایرلاین های معروفی است که اکثرا با نامهای آنها آشنا هستیم مانند : ایران ایر – ماهان- لوفتهانزا - امارات – ترکیش  و ......

این دسته از ایرلاین ها به طور معمول دارای صندلیهای ( Economy-First – Business  ) یا  سرویس غذایی رایگان ، وسایل سرگرمی یا حمل بار رایگان می باشند که براساس قوانین در اختیار مسافر قرار می دهند.

Low Cost Career  ، ایرلاین هایی هستند که به جهت کاهش هزینه سفر بوجود آمده و خدمات خود را ارزانتر از Legacy Career   در اختیار مسافرین قرار می دهند این دسته از ایرلاین ها معمولا دارای سرویس غذایی رایگان یا حمل بار رایگان نیستند .

به طور مثال خطوط هوایی Virgin America-Easyjet-Flybe-Germanwings- Vueling- Ryanair- JetBlue جزو خطوط هوایی ارزان قیمت دسته بندی می شوند.

 

سفرنیک سهولت خرید بلیت تمام خطوط هوایی موجود را برای شما عزیزان فراهم نموده است . 

موارد مرتبط

0 نظر