درباره ما :

شرکت خدمات مسافرتی وادی کادوسان پس از سالها فعالیت در زمینه ارائه خدمات رزرواسیون به دفاتر مسافرتی در سرتاسر ایران ، این تجربه ارزنده را در قالب وبسایت safarnik.com قابل دسترس مسافرین نموده است و با ارائه اطلاعات کامل و قابل اعتماد از هتل های سرتاسر جهان این امکان را فراهم نموده ،تا با احترام به حقوق شما مسافرعزیز تسهیل در خرید شما به صورت آن لاین بوجود آید 

تیم فنی وپشتیبانی سفر نیک متشکل از افرادیست که سابقه سالها خدمت رسانی و آموزش در زمینه IT گردشگری رزرواسیون هتل،   به آژانسهای  مسافرتی سراسر ایران را دارد.

تیم سفر نیک جهت فروش محصولات گردشگری به مصرف کننده نهایی (مسافرین) تصمیم به راه اندازی سامانه رزرواسیون آنلاین  نموده تا این محصولات از تامین کننده های اصلی سراسر دنیا در زمینه  هتل به صورت مستقیم  وبدون واسطه در اختیار شما مسافر عزیز قرار گیرد.

 

تیم فنی و پشتیبانی سفر نیک همواره بروز رسانی دانش تیمی خود را از طریق آموزش سرلوحه فعالیت های خود قرار داده است.

بهره گیری از استاندارد های بالا و دانش شرکتهایی مانند   Travel Port -  Dotw - Hrs بخشی از تلاش های ما جهت ارتقاء سطح کیفی سفر نیک است .

تیم تحقیق و توسعه سفر نیک به صورت مستمر در حال پالایش اطلاعات، جستجو ها، قیمت ها و دیگر مؤلفه های دریافتی است و نتایج بدست آمده به ما این امکان را می دهد که هر روز در زمینه خدمات رسانی و ارائه اطلاعات دقیق یک قدم رو به جلو برداریم  تا با افزایش کیفیت خدمات رسانی  رضایتمندی هرچه بیشتر شما همراه عزیز را فراهم آوریم .

تیم ارتباط با مشتری سفر نیک انتقادات، پیشنهادات و نظرات ارسالی شما را مطالعه می نماید و تلاش می کند تا از این راه سفر نیک را مطابق با خواسته های شما بهبود دهد .